خرید پستی  موم خشابی دستگاه موم گرم کن(آلئوورا)

 

رهایی از شر موهای زائد همواره یک دغدغه است و پیدا کردن راهی که آسیب کمتری به پوست بزند اهمیت دارد. وکس خشابی آلوئه ورا با دارا بودن ترکیبات طبیعی شما را از شر موهای زائد خلاص می کند و با جلوگیری از جوش های زیرپوستی، پوستی نرم، لطیف و زیبا برای شما به ارمغان می آورد. این محصول به طور طبیعی از محصولات خام طبیعی تولید می شود و هیچ گونه قندی در آن استفاده نشده و موها را از ریشه جدا می کند.

 

خرید پستی  موم خشابی دستگاه موم گرم کن(آلئوورا)

 

آلوئه ورا يا صبر زرد گياهي است علفي و چند ساله با برگ‌هاي ضخيم، گوشتي و دراز.از خواص الوورا بر پوست اينكه به پوست شما شادابي طراوت ولطافت ونرمي پوست مي بخشد پس شما با يك تير دو نشان زديد هم موزدايي انجام داديد و به پوست خود اين خواص را هديه كرديد امتحان كنيد و ببينيد اين محصول چه اثري دارد و كاملا اين محصول گياهي مي باشد و حاوي ويتامين هاي E,C,B1,B2,B6 بوده که باعث جواني، نرمي و براقيت پوست مي شود.اين موم داراي قدرت چسبندگي ۵ برابر موم هاي معمولي است.عصاره آلوئه ورا اضافه شده تحريک پوست را به حداقل مي رساند.

 

خرید پستی  موم خشابی دستگاه موم گرم کن(آلئوورا)

 

نحوه استفاده: قبل از استفاده از وکس خشابی آلوئه پوست را تمیز و خشک کرده و دقت کنید تا پوست زخم نباشد.خشاب را در دستگاه موم گرم کن گرم کرده تا از حالت نیمه جامد به مایع تبدیل شود. با استفاده از غلطک مخصوص دستگاه، یک لایه نازک از موم آب شده را روی قسمتی از پوست و در جهت رشد موها بکشید، بعد پد مخصوص را روی موم گذاشته و با دست روی پد را ماساژ دهید. بعد از گذشت مدت زمانی کوتاه در حد چند ثانیه، پد را در جهت خلاف رویش موها بکشید تا موها از ریشه جدا شوند. همچنین ظرف موم را دور از نور مستقیم آفتاب نگهداری کنید.

 

خرید پستی  موم خشابی دستگاه موم گرم کن(آلئوورا)

قیمت این محصول 20000 تومان