خرید پستی  ست اصلاح PRITECH

 

ست اصلاح PRITECH یکی از کامل ترین ست های اصلاح برای آرایشگاه و پیرایشگاه ها می باشد. این ست دارای یک ماشین اصلاح با تیغه های فولادی ضد زنگ، ۴ عدد سری اصلاح، ۱ عدد شانه، ۱ عدد قیچی، روغن دان و فرچه تمیز کاری می باشد.تیغه های فولادی بکار گرفته شده برای ماشین اصلاح علاوه بر ضد زنگ بودن و دوام بالا در برابر رطوبت و پوسیدگی بسیار تیز و برنده است و شما میتوانید از آن برای اصلاح موهای سر و صورت استفاده نمائید.

 

خرید پستی  ست اصلاح PRITECH

 

اهرم کناری دستگاه ریش تراش امکان کم و زیاد کردن فاصله تیغه ها در سه حالت را به شما میدهد و علاوه بر آن سری های همراه پکیج نیز میتوانند به شما کنند تا به اندازه دلخواه موهای خود را کوتاه کنید. دیگر ویژگی این پکیج اصلاح دارا بودن روغن دان و فرچه تمیز کاری است که با استفاده از این دو میتوانید ماشین اصلاح پریتیچ را روغن کاری و تمیز کاری کنید تا مدت عمر دستگاه را بالا ببرید.

 

خرید پستی  ست اصلاح PRITECH

 

مشخصات موزر برقی پرتیک :

 
برند : pritechجنس محصول : پلاستیک، فلزجنس تیغه ها : فولاد ضد زنگمحتویات پکیج : ماشین اصلاح، ۴ سری، ۱ قیچی، ۱ شانه، روغن دان، فرچه تمیز کاریقدرت ماشین اصلاح : ۱۲wابعاد : ۱۹٫۵cm * 7.5cmمنبع تغذیه : برق شهریفرکانس : ۵۰ هرتزطول سیم : ۱٫۶۵ سانیتمتردارای اهرم تنظیم فاصله تیغه هاعرضه شده در پکیج کامل با بسته بندی اورجینالمناسب برای استفاده در منزل، آرایشگاه ها، پیرایشگاه ها و …

 

خرید پستی  ست اصلاح PRITECHخرید پستی  ست اصلاح PRITECHخرید پستی  ست اصلاح PRITECH

قیمت این محصول 150000 تومان