خرید پستی  ارگنایزر لباس و وسایل داخل کمد

 

​ ارگنایزر لباس و وسایل داخل کمد یک محصول بسیار ارزنده و بی نظیر برای نظم بخشیدن به کفش ها و لباسهای داخل کمد شماست. اگر اتاق خواب یا کمد لباس هایتان شلوغ و نامرتب شده است و به دنبال یک چیدمان خاص و منظم برای کمد خود هستید با تهیه ارگنایزر داخل کمد می توانید به خوبی لوازم شخصی ، کفش ها و لباس هایتان را نظم دهید .

 

خرید پستی  ارگنایزر لباس و وسایل داخل کمد

 

​ به این ترتیب هر بار که به یکی از لوازم ، لباس ها یا کفش هایتان نیاز داشته باشید، به سادگی آن را پیدا خواهید کرد. در قسمت بالای این محصول دو قلاب آویزی تعبیه شده است که برای آویز کمد استفاده خواهد شد.این جا لباس و وسایل آویزی داخل کمد همانند کمدی مجزا داخل کمد شما به وسایل سرگردان و اضافی کمدتان سامان بخشیده و کمد شما را را مرتب میکند.

 

خرید پستی  ارگنایزر لباس و وسایل داخل کمد

 

​همان طور که مییینید این محصول از 4 طبقه مجزای مخصوص لباس،حوله و .. و همینطور 16 باکس کوچک مخصوص جمع آوری کفش و یا وسایل کوچک تشکیل شده است که دور تا دور ارگنایزر قرار دارند و علاوه بر مرتب شدن کمد ، ظاهری زیبا به آن می بخشد.وجنس این آویز طبقاتی کمد که به آن نظم دهنده کمد هم می نامند از پارچه و برزنت می باشد.این آویز 4 طبقه کمد مناسب برای مرتب بودن لباس ها ، کفش ها،کیف ها ،جورابها و سایر لوازمتان می باشد.

 

خرید پستی  ارگنایزر لباس و وسایل داخل کمد

قیمت این محصول 30000تومان